December 16, 2018

Kategori: Giyilebilir

Xiaomi Mi 8 modelleri tanıtıldı

Son zamanlarda teknoloji dünyasındaki ilgi yavaş yavaş bilinir markalardan kayıp F/P odaklı markalara ve ürünlere kayıyor. Xiaomi’de son zamanlarda çıkardığı geniş skaladaki ürünlerle herkesin göz bebeği haline geldi. Dün gerçekleşen Xiaomi sunumunda da oldukça fazla ürün ve yazılım tanıtıldı bunlardan bahsedecek olursak: Xiaomi Mi 8 Xiaomi Mi 8 Explorer Edition Xiaomi Mi 8 SE Xiaomi […]

MIT’nin giyilebilir cihazı kafanızın içindeki sesleri duyuyor

Her ne kadar bilimkurgu gibi gelse de MIT’nin geliştirdiği yeni giyilebilir cihaz kafanızın içindeki sesleri ve düşüncelerinizi anlayabiliyor. Şimdilik bu düşünce okuma işlemi sadece bilgisayarlar ve mobil cihazlarla etkileşim kurma ile kısıtlı. Yüzünüze sarılı tuhaf görünümlü bu beyaz cihazın adı Alter Ego. Kulakla ağız arasını kaplayan büyük bir cihaz gibi görünse de gelecekte bunun daha […]

Yeni Nesil Apple Watch Daha Büyük Bir Ekranla Gelecek

KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo, Apple’ın sonbahar aylarında tanıtılacak Apple Watch Series 4’ün yeni bir tasarım ile geleceğini açıkladı.

Yeni nesil Apple Watch’ta Face ID yer alacak

iPhone X’da bulunan Face ID ile yüz tanıma sistemine ilk adımını atan Apple, bu sistemi Apple Watch’a taşımayı hedefliyor.

Google Android Wear’da isim değişikliğine gitmeye karar verdi

Akıllı saat platformu Android Wear’da isim değişikliğine giden Google, Wear OS ismiyle devam edileceğini açıkladı.

Fitbit yıl içerisinde yeni akıllı saatler dahil etmeyi planlıyor

Geçtiğimiz sene Ionic ile akıllı saat pazarına giriş yapan Fitbit, 2018’de akıllı saat portföyünü genişletmek için bir akıllı saat ailesi duyurmayı planladığını açıkladı.

Omate ve Nanoblock’tan çocuklar için akıllı saat

Oyuncak üreticisi Nanoblock ile akıllı saat üreticisi Omate tarafından çocuklara özel bir akıllı saat satışa sunuldu.

Intel Akıllı Gözlük Modelini Duyurdu

Intel, Vaunt ismini verdiği yeni akıllı gözlüklerini tanıttı.

Tag Heuer Connected Modular 41

Dünyanın en büyük saat üreticileri arasında yer alan Tag Heuer, Connected Modular 45 ile girdiği akıllı saat pazarına Connected Modular 41 ile devam ediyor.

Stres Azaltan Bileklik Touchpoints ile tanışın

Hayatını ağırlıklı olarak stres altında yaşayanların stresten korumak amacıyla geliştirilen Touchpoints CES 2018’de katılanlar üzerinde test edildi.
Sayfa 1 of 712345 » ...Son »