Advertorial

BKM Kitap İle Hediyelik Kur’an-ı Kerim Alın

Ramazan ayında sevdiklerinize, arkadaşlarınıza, günün anlam ve önemine uygun hediyeler sunmak istiyorsanız eğer, bunun için Kur’an-ı Kerim iyi bir seçim olacaktır. Ayrıca bunun yanında alacağınız İnci taneli tesbih ile birlikte, Müslümanlar için iki güzel önemli hediye sunmuş olacaksınız. Bu gibi hediyeler artık paket olarak da satılıyor olmasından dolayı, BKM Kitap sayesinde en uygun fiyatlara ve çok cazip kargo kampanyaları ile birlikte, artık Hediyelik Kur’an-ı Kerim Orta Boy ve İnci Tesbih (krem) alabileceksiniz. Özellikle bu tür ürünleri birden fazla almanız gerekeceğinden dolayı, burada sizlere en uygun fiyatlar ile istediğiniz gibi Hediyelik Kur’an-ı Kerim Orta Boy ve İnci Tesbih (krem) almanızı sağlayan BKM sayesinde, çok iyi seçimlerde yapabileceksiniz. Gerek www.bkmkitap.com internet sitesinden ve gerekse de Mobil uygulamalarında da ürünleri inceleyerek sipariş verebilirsiniz. 

Hediyelik Hz. Muhammed’in Hayatı

Kur’an-ı Kerim ile birlikte, ayrıca en fazla hediye edilen kitapların başında Hz. Muhammed’in Hayatı geliyordur. Farklı farklı yazarlar tarafından kaleme alınmış olmakla birlikte, dünya genelinde de en fazla basılan kitabın Peygamberimizin hayatı olduğunu söyleyelim. Martin Lings (Ebu Bekir Siraceddin) tarafından yazılan Hz. Muhammed’in Hayatı kitabı, Avrupa’da özellikle büyük ses getirmiş kitapların başında geliyor. Bugün Türkiye’de de en fazla okunan yazarlar arasında yer aldığı gibi, biz Müslümanlar için özellikle farklı bakış açılarının önemi de büyüktür. 

Büyük İslam İlmihali

İslami eserlerin başında gelen ve neredeyse her evde Kur’an-ı Kerim’den sonra bulunan en önemli eser Büyük İslam İlmihali olmaktadır. Yılların birikimi ile çok kapsamlı bir şekilde hazırlanmış olan bu kitap, özellikle 1970-1980’ler döneminde hemen hemen herkes tarafından alınmış kitapların başında geliyor. Okumayı severler ve dinini çok daha güzel bir şekilde anlamak isteyenler için şüphesiz ki Büyük İslam İlmihali en iyi seçimlerin başında gelecektir. 

BKM Kitap Kampanyaları

Kitap okumayı sevenler için BKM Kitap yapmış olduğu kampanyalar ile her zaman memnuniyeti en üst seviyelerde tutuyor. Dini kitaplar, romanlar, siyasi kitaplar, sağlık kitapları gibi bir çok türlerden kitapları bir arada bulabilirsiniz. 

Fırsat Severler İçin Mobil Kütüphane

Türkiye’nin en uygun fiyatlı kitap sitesi BKM Kitap, mobil kullanıcılarına hızlı alışveriş imkanı sağlıyor… Hemen mobil uygulamamızı indirerek kaçırılmayacak fırsatlardan sen de yararlan!

#kitap #kampanya #bkmkitap

Mobil uygulama içinbit.ly/bkmuygulama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı