GamePro

Call of Duty: Black Ops 4 beklendiği üzere BattleRoyale moduyla gelecek

Son zamanlarda oyun dünyasında moda olan bir şey varsa o da Battle Royale (Savaş Arenası) oyun modu. PUBG ve Fortnite gibi oyunların akım haline getirdiği bu oyun modu bu gün tanıtımı gerçekleşen Black Ops 4 oyununda da karşımıza çıkacak. Aşağıdaki videoda ise bu oyun modu hakkında yayınlanan ufak bir video var. 

Videoda anlatılana göre bütün Call of Duty oyunlarında gördüğümüz ve sevdiğimiz karakterlerin bu oyun moduna da geleceği aktarılanlar arasında, bu da demektir ki Captain Price geri dönüyor. Oyun hakkında şaşırtan diğer bir detay ise oyunun senaryo içeren tek oyunculu bir modu olmayacağı ve hikayenin çoklu oyuna yedirileceği yönünde.

Bildiğimiz üzere bu zamana kadar Call of Duty oyunlarının hep güçlü olan kısmı burasıydı ancak bu oyunda bir hikayenin olmayışı kafalarda soru işareti yaratmadı desek yalan olmaz. Activision firmasıysa bunun oyuncularda soru işareti doğuracağını anlamış olacak ki bu konu hakkında yapktıkları açıklamada ”Çok oyuncu odaklı Black Ops 4 bizim normal oyunlardaki çizgimizin buna kaydığını göstermiyor. İlerleyen zamanlarda çıkacak olan oyunlarımız sinematik ara sahnelere sahip süper hikaye modlarıyla gelecek beklemede kalın.” dedi. Bakalım zaman neler gösterecek.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı