GamePro

Thanos kısa süreliğine Fortnite oyununa geliyor

Son zamanlara baktığımızda popülaritesini neredeyse hepimizin kabul edeceği bir kaç büyük olay var, bunların başında da Fortnite, PUBG gibi Battle Royale oyunları diğer bir olay da süper kahraman filmleri. Fortnite’ı yaratan Epic Games firması da bunun farkında olacak ki Thanos karakterini oyunlarına getirmek için kolları sıvamış görünüyor.

Yarından itibaren kısa süreli bire etkinlik ile birlikte Thanos karakterinin Fortnite oyunun gelecek. Thanos karakteri de sadece oyuna gelmekle kalmayacak aynı zamanda ”Infinity Gauntlet Limited Time Mashup” adıyla bir modu da beraberinde getirecek. Kısaca bu mod için yapmamız gerekenler, Thanos’un Sonsuzluk Eldivenine koymamız gereken Sonsuzluk Taşlarını çeşitli haritalarda arayacağız ve bu taşların hepsini belirli bir sürede bulamaya çalışacağız.

Yeni mod yarından itibaren tüm platformlarda ücretsiz olacak sunulacak. Bu etkinliğin ne kadar süreceği ise bilinmeyenler arasında. Eğer ki Thanos ile haritaların altını üstüne getirmek istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızda yarar var.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı