GamePro

Battlefield 1’in ilk indirilebilir içeriği PC ve Xbox için ücretsiz oldu

Battlefield 1’in ilk DLC paketi olan “They Shall Not Pass” Xbox One ve PC oyuncuları için 15 Mayıs’a kadar ücretsiz olacak. Bunun bir deneme süresi olmadığını ve bir kez satın aldığınızda tamamen sizin olacağını da hatırlatalım.

15 Mayıs’tan sonra “They Shall Not Pass” DLC paketi 15 dolar olarak marketlerdeki yerini tekrar alacak. Battlefield 1’in ilk genişleme paketi olarak yayınlanan “They Shall Not Pass” ile birlikte 4 yeni harita, Trench Raider elit sınıfı, 6 yeni silah ve 2 tane daha operations ve frontlines modu geliyor. Kullanıcılar bu genişleme paketini Xbox One cihazlarına Xbox marketinden, PC’lerine ise Origin platformu üzerinden indirip yükleyebilecekler.

Battlefield 1’deki genişleme paketlerini “They Shall Not Pass”ten sonra 3 genişleme paketi daha takip etmişti. EA DICE şimdilik oyunu uzun vadede dengelemeye çalışıyor. Haziran ayında ise oyuna Shock Operations adında yeni bir mod eklenmesi bekleniyor. Bu mod şu anda sadece DLC paketlerinde kullanılabilen haritaların tüm oyuncular tarafından oynanabilmesini de sağlayacak, ancak sadece bu modla sınırlı kalacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı