Akıllı Telefon

Samsung Galaxy S9’un 256GB versiyonu çıktı

Samsung’un bu sene piyasaya sunduğu amiral gemileri Samsung Galaxy S9 ve S9+ modellerinin 128GB ve 256GB depolama alanı sunan sürümleri tanıtıldı.

Galaxy S9 ve S9+ serinin bir önceki modellerine göre çok bir yenilik almaması nedeniyle eleştiriliyordu. Buna karşım çoğunluk tarafından beğenilen cihazların sunduğu depolama alanı da artıyor. 128 ve 256GB dahili depolama seçenekleriyle gelecek olan cihazlar ekstra depolama için SD kartlara ihtiyaç duyamayacak.

Kullanıcılar her zaman için harici depolama çözümlerini kullanabilirlerdi, ancak bu, çoğu kullanıcı için bir zahmet haline geliyor ve SD kartlarını kaybetme endişesi taşıyorlar. Dolayısıyla Galaxy S9 ve S9+ modellerinin dahili depolama alanının artması birçoklarını memnun edecek gibi görünüyor; zira cihazların yüksek çözünürlükte çektiği fotoğraflar, 4K ve yavaşlatılmış video çekimleri cihazda bir hali yer kaplıyor.

128GB depolama alanına sahip Galaxy S9 820 dolardan satışa sunuluyor. S9+ ise 890 dolar. 256GB depolama alanına sahip cihazlar ise sırasıyla 820 ve 940 dolar fiyat etiketleriyle satışa sunulacak. Bu modeller bugünden itibaren ön siparişe açıldı. 18 Mayıs’ta ise cihazlar satışa sunulacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı