GamePro

Yeni Xbox Live avatarlarının çıkacağı tarih belli oldu

Yenilenmiş avatarlarını geçtiğimiz yıl E3’te ortaya çıkarılanMicrosoft Xbox Live avatarlarına nisan ayında yeni seçenekler eklenecek. Yazılım devi, yenilenen avatarlarını 2017’nin sonunda Windows 10 kullanıcılarına ulaştırmayı planlamış olsa da, bu hedefini gerçekleştiremedi. Microsoft’un Xbox planlarını yakından takip eden kaynaklar, yeni avatarlarını mart ayı bitmeden Xbox Insiders programının üyelerinin kullanımına sunacak. Microsoft, çalışanların yeni avatarlara şimdiden kavuştuğunu; yenilenen avatarların ise nisan ayı itibariyle bütün kullanıcılara sunulacağı belirtildi.

Kullanıcılar, yenilenen avatarlarla çevrimiçi karakterlerinin vücut tipleri, giysileri ve aksesuarlarını özelleştirebilecek. Çeşitlilik üstüne odaklanan Microsoft, orijinal fragmanda ampute ve tekerlekli sandalyeli seçenekleri, renkli kostümleri ve eğlenceli aksesuarları bulunan avatarları göstermişti.

Microsoft, Xbox Live için geliştirilen yeni avatarları Unity motoru kullanılarak geliştirdi. Unity motoruyla  kişiselleştirilebilen ve farklı aksesuarlarla zenginleştirilmelerkolaylaştıracak bir faktör olarak

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı