Akıllı Telefon

Huawei P20’nin kamera özelliklerini tanıtan videolar yayınladı

Huawei’nin piyasada bulunan amiral gemisi akıllı telefonlara rakip olarak gelmesi beklenen P20’nin kamera özellikleri hakkında iki yeni video yayınlandı.

Huawei’nin 27 Mart tarihinde Fransa’nın başkenti Paris’te gerçekleşecek olan ‘Mooore’ etkinliğinde tanıtacak olan üç yeni akıllı telefon arasından en fazla merak edilen model olarak üç arka kamerayalı P20 Pro öne çıkıyor. Tanıtımına kısa süre kala merak edenlerin heyecanını arttırmak isteyen Huawei, cihazlarda yer alan kamera özellikleriyle ilgili iki yeni tanıtım videosu paylaştı.

“Yakından görün” temalı ilk videoda kameranın yakınlaştırma özelliklerine odaklanılıyor. Ortaya çıkarılan bilgilere göre Huawei, P20 Pro modelinde 2x optik yakınlaştırma sunan rakiplerini geride bırakarak x3 telefoto yakınlaştırma ayrıcalığı barındıracak.

“Parlak görün” temalı ikinci videoda ise kameranın düşük ışık performansı vurgulanıyor. Leica markalı f/1.6 geniş açı ve f/2.4 standart kameraları ile son derece iyi düşük ışık performansı sunan cihazların stüdyo fotoğrafları yarışabileceğinin altı çiziliyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı