Sosyal Medya

Snapchat yeni tasarımından memnun kalmayan kullanıcılara yanıt verdi

Snapchat, kullanıcılar tarafından yapılan yeni tasarım eleştirilerini dikkate almadan yoluna aynı şekilde devam edecek gibi görünüyor.

Snap Inc., Change.org üzerinden 1.2 milyon kişinin tarafından imzalanan kampanyaya yanıt verdi. Şirket tarafından yapılan açıklamada,kullanıcılar tarafından yapılan geri bildirimin net biçimde duyulduğu belirtildi. Bununla birlikte kullanıcıların ilerleyen zaman içinde yeni tasarıma alışacağını vurgulayan Snap Inc., kısa zaman içinde uygulamanın arkadaşlar ve Discover sekmelerinin kullanıcılar tarafından kişiselleştirilebilir hale geleceğini açıkladı. Geri dönüş yapmak gibi bir fikirlerinin yer almadığını somut biçimde gösteren bu açıklama, şirketin CEO’su Evan Spiegel’in daha önceki açıklamalarıyla bire bir örtüşüyor.

Snapchat, kullanıcılara sunmuş olduğu yeni tasarım ile daha geniş kitlelere erişmeyi hedefliyor. Facebook ve Instagram ağlarıyla rekabet edebilmek için daha fazla kullanıcı edinmeyi amaçlayan Snapchat, bir diğer sosyal medya ağı Twitter gibi yavaş bir şekilde büyüme çizgisine hapsolmaktan dolayı endişe duyuyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı