Akıllı Telefon

Samsung Galaxy S9’un kamera özellikleri hakkında videolar yayınladı

Samsung’un 25 Şubat tarihinde İspanya’nın Barselona şehrinde gerçekleştireceği Galaxy S9 lansmanı yaklaşırken Samsung’un YouTube kanalına üç yeni video yayınlandı.

Bu videolarda Galaxy S9’un barındırdığı kamera özellikleri hakkında ipuçları barındırıyor. Samsung, Galaxy Note 8’in lansmanından evvel benzer bir yaklaşımda bulunmuştu. 15 saniye uzunluğunda olan bu videoların ilkinde hızlı hareket eden insan, araç ve hayvanlar gösteriliyor. Videonun sonunda ekranda beliren büyük “9” rakamı belirirken, arka planda wingsuit uçuş görüntüsü “super slow-motion” formatında gösteriliyor.

İkinci videoda gece çekilmiş görüntüler gösteriliyor. Ardından “9” rakamı ortaya çıkmasının ardından rakamın yuvarlak kısmında bir geyik net bir şekilde beliriyor. Samsung, bu videoda gece ve düşük ışıklı çekimlerde net çekim yapabileceğini göstermeye çalıştı.

Son videoda ise bir kişinin yüz ifadeleri gösteriliyor. Video sona ererken ekranda çıkan 9’un yuvarlak kısmında animasyon ile oluşturulmuş bir yüz beliriyor. Buradan Samsung’un Apple’ın iPhone X ile kullanıma sunduğu Animoji özelliğine benzer bir özellik sunacağını gösteriyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı