Sosyal Medya

Snapchat uygulama içi mağazasını açtı

Daha önce logosunu taşıyan havlu, sırt çantası ve dans eden sosisli kostümü aracılığıyla ürün satışına göz kırpan Snapchat, bu konudaki çalışmalarını somutlaştırıyor.

Uygulamanın Discover sekmesi üzerinden erişilebilen mağazada peluş sosisli sandviç oyuncağı, üzerinde alev emojisi bulunan Snap logolu şapka ve birbirinden farklı tasarımlar barındıran tişörtler yer alıyor. Geçtiğimiz yılın Ekim ayında faaliyete geçmesi beklenen mağaza projesi, yaşanan gecikmeler nedeniyle 2018’in Şubat ayına kadar gecikti.

Mağaza sayfasında bulunan bilgilere göre, ürün sayfaları herhangi bir uyarı gelmeden kaldırılacak. Bu yüzden mağazadaki bir ürünü beğenenlerin satın alması için acele etmesi gerekiyor. 8 Şubat tarihinden itibaren mağazaya yeni ürünlerin gelmesi planlanıyor.

Snapchat uygulaması içinde açılan mağazanın şirket tarafından üretilen artırılmış gerçeklik gözlüğü Spectacles’ın satılmaması dikkat çekiyor. Snap Inc., Spectacles’ı 2016 yılında satışa sunmasına rağmen kısa süre içinde gözden düştü. Snap Inc., Spectacles nedeniyle yaklaşık 40 milyon dolar değerinde bir zarar etmişti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı