Gündem

Windows 10 kullancılarına Netflix müjdesi

Netflix’in çevrimdışı yayın ayrıcalığı Windows 10 bilgisayarlara da geliyor.

Internet erişimine gerek kalmadan çevrimdışı dizi izleme için seçenekleriniz yeni Netflix güncellemesi ile daha da artıyor. Ancak bu güncellemeyi almak için Windows Store mağzası üzerinden Netflix uygulamasını almanız gerekiyor. Normalde Windows Store size hangi Netflix sürümünü kullandığınızı göstermiyor. En yeni sürümü almak için Windows Mağazası’nın sağ üst köşesinde bulunan mavi renkli büyük simge üzerinden güncellemeleri kontrol etmeniz lazım.

Güncelleme sonrasında Netflix uygulamasını açtığınızda ekranınızda büyük bir “Download and Go” duyurusu ortaya çıkıyor. Netflix size indirilebilir içeriklerin bir listesini sunmuyor. İndirmek istediğiniz içerikleri kendinizin bulması ve indirmesi lazım. Bu önemli zira tüm içerikler indirilebilir değil. Netflix, indirilebilir seçeneklerde genellikle kendi yapıtlarını önceliklendiriyor. Bununla birlikte bütün yapıtların tümü anında indirilmeye açık olmayacak.

Netflix daha önce Android ve iOS mobil uygulamaları için aynı hizmeti sunmuştu. Şimdi benzer bir hizmetin Windows 10’a gelmesi ileride Windows akıllı telefonlara ve Xbox’a da bu uygulamanın gelmesini sağlayabilir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı