Uncategorized

HTC Bolt Android 7.0 Nougat ile gelebilir

By

on

HTC Bolt özellikleri ile fark yaratacak gibi görünüyor. Kasım ayında tanıtılması beklenen cihazın Android 7.0 Nougat ile geleceği ortaya çıktı.

HTC’nin sonraki nesil akıllı telefon modellerinden biri de Bolt. Geçtiğimiz haftalarda ilk kez ortaya çıkan bu konu, bazı fotoğraflarla netlik kazanmıştı. Tayvanlı şirketin yeni akıllı telefonuna ilişkin yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

Sızdırılan bazı görseller, HTC Bolt modelinin teknik detaylarına dair işaretler içeriyor. Buna göre cihaz 2PYB200 model numarasıyla gelecek ve bazı sürpriz özelliklere de sahip olacak.

htc-gorsel

Yeni HTC cihazının sertifikasyon kayıtlarının basına sızdırılması sonucu ortaya çıkan bilgilere göre yazılım tarafında büyük bir sürpriz söz konusu. Buna göre HTC Bolt Android 7.0 Nougat önyüklü şekilde sunulabilir.

Öte yandan akıllı telefonun yüksek seviyedeki iddiasını gösteren tek detay bu değil…

İddialı özellikler

Android 7.0 Nougat’lı akıllı telefon, 4G LTE, NFC ve 802.11ac WiFi standartları ile gelecek. Özellikle yeni nesil WiFi standardının, cihazın teknik detayları arasında olması büyük sürpriz.

18 MP kamera ile gelebilir

Geçtiğimiz dönemde çıkan iddialara göre ise cihaz 5.5 inçlik 1080p ekrana sahip. Ayrıca 18 MP arka/8 MP ön kamera, 3 GB RAM, 64 GB dahili depolama alanı ve microSD desteği öne çıkan donanımsal özellikleri arasında olabilir.

HTC’nin söz konusu modeli Kasım ayında duyurması bekleniyor.

NOT: Girişteki görsel temsilidir.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir