Telefon

Zenfone 4 Max duyuruldu

By

on

Asus, geniş pil ömrü sunan Zenfone 4 Max’ı tanıttı.

Asus, bu modelde diğer Max modellerine benzer bir şekilde büyük bir batarya ile dikkat çekiyor. Göze çarpan bir başka özellik olarak cihazın arka kısmında çift kamera yer alıyor.

Zenfone 4 Max’ta iki farklı donanım seçeneği bulunuyor. İşlemci olarak Snapdragon 430 veya 425 işlemcilerini sunan Zenfone 4 Max’ta 2 GB veya 4 GB RAM’in yanında 16 GB, 32 GB ve 64 GB dahili hafıza seçenekleri bulunuyor. Cihazda ayrıca microSD kart girişi de yer alıyor.

13 MP çözünürlüğünde çift arka kamerası bulunan Zenfone 4 Max, 120 derece genişliğinde fotoğraf çekme imkanı sunuyor. Cihazın 8 MP’lik bir de ön kamerası yer alıyor.

5.5 inç büyüklüğünde Full HD ekran ile gelen Zenfone 4 Max’ta 5000 mAh gücünde bataryasıyla uzun bir kullanım süresi vaat etmesiyle birlikte cihazın 4 saatlik şarj edilme süresinden dolayı dikkat edilmesi gerekiyor.

Zenfone 4 Max, Android 7.0 işletim sistemi ve Zen UI arayüzüyle gelecek. En düşük donanım seçenekleriyle 235 dolar ile satılacak cihazın diğer donanım varyasyonlarıyla ilgili Asus’tan resmi bir açıklama yapılmadı.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir