Telefon

Xiaomi Mi Mix 2S’in lansman tarihi belli oldu

By

on

Xiaomi’nin Mi Mix 2S modelinin tanıtım tarihi, şirketin Ürün Yönetim Direktörü Donovan Sung tarafından attığı tweet ile açıklandı.

Üç tarafı çerçevesiz olan Mi Mix modeli ile akıllı telefonlarda çerçevesiz ekran tasarımını akımını başlatarak akıllı telefon endüstrisini farklı bir çağa atlatan Xiaomi, Mi Mix 2 ile tasarımı bir adım daha ilerlemişti. Xiaomi, Mi Mix serisinin yeni üyesi Mi Mix 2S ile akıllı telefon endüstrisine ‘çerçevesiz ekran 3.0’ tasarım anlayışını göstermeyi hedefliyor.

Xiaomi’nin Ürün Yönetim Direktörü olan Donovan Sung, yepyeni bir tasarım ile gelen Xiaomi Mi Mix 2S’in 27 Mart’ta tanıtılacağını duyurdu. Sung, Mi Mix 2S’te Snapdragon 845 ile işlemcisinin bulunacağını de müjdeledi. Atılan tweet’in görselinde bulunan ‘273741’ sayısı da öne çıkıyor. Bu sayı, Mi Mix 2S’in Antutu benchmark sonucuna olarak düşünülüyor. Daha önce elde edilen bilgilere göre Mi Mix 2S’te 8GB RAM ile 256GB dahili depolama alanına bulunacak. Android Oreo ile çalışacak olan Mi Mix 2S’te 18:9 formatında Full HD+ bir ekran yer alacak. 3400mAh gücünde bir batarya ile gelmesi beklene cihazın arkasında Sony IMX 363 sensörlü bir kamera bulunması bekleniyor.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir