Telefon

One Plus 6’nın çıkış tarihi resmi olarak açıklandı

By

on

Merakla beklenen One Plus modelinin tasarımı, özellikleri ve hatta özel edisyonuna dair birçok şeyi bilsek de cihazın ne zaman çıkacağına dair bir fikrimiz yoktu.

Sonunda firma tarafından resmi bir tarih açıklandı. Yeni amiral gemisi 16 Mayıs’ta Londra’da gerçekleşecek olan bir etkinlikte tanıtılacak. Cuma gününe denk gelen etkinliğin biletleri şimdiden satılmaya başladı.

iPhone X’dakine benzer çentikli bir tasarımla piyasaya sürülmesi beklenen One Plus 6’nın, 256 GB depolama / 8GB RAM ve 128 GB depolama/ 6GB RAM seçenekleriyle kullanıcılara sunulması bekleniyor. Android 8.1 Oreo işetim sistemiyle birlikte gelecek olan cihaz Qualcomm’un Snapdragon 845 işlemcisine sahip olacak.

500 Euro gibi bir Avrupa fiyatıyla satışa sunulması beklenen One Plus 6’nın fiyatının ne olacağı net değil. Ancak cihazın piyasadaki Android devleriyle rahat bir şekilde rekabete gireceği aşikar. Daha büyük ve daha iyi sloganını kullanan firma yeni amiral gemisi için geçmişteki gibi davetiye yoluyla satış mı gerçekleştirecek yoksa başka alternatifler de sunacak mı göreceğiz.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir