Telefon

Huawei P20 modellerinin renk seçenekleri belli oldu

By

on

Huawei’nin 27 Mart tarihinde Paris’te gerçekleşecek olan P20,P20 Lite ve P20 Pro modellerinin renk seçenekleri ortaya çıkarıldı.

Huawei’nin üç farklı sürümle gelecek olan P20 modellerinin lansmanda basına gönderilecek olan görsellerde bütün renk alternatifleri ve detayları gün yüzüne çıkarıldı. Yeni görüntülerde P20 ve P20 Lite’ın siyah, mavi ve pembe renk seçenekleriyle karşımıza çıkacak. P20 Pro modelinde ise iki modelden ayrı olarak siyah, mavi ve “alacakaranlık” olarak adlandırılan mavi-yeşil karışımı bir renkle gelecek.

P20 ve P20 Pro modellerinin arka tarafında mat olan metalik bir görünüme sahip olacak. P20 Lite’ın arka yüzeyi camdan oluşacak ve parlak renklerle gelecek. Huawei, P20 Lite’ta Honor’un 8 ve 9 modellerindeki gibi parlak arka yüzeye sahip olacak. P20 Lite, P20 ve P20 Pro modellerine kıyasla daha bütçe dostu bir model olması sebebiyle çift arka kamera dizilimi ile gelmeyecek.

Huawei P20 Pro modelinde sunacağı “alacakaranlık” rengi ile bir ilke imza atmayı hedefliyor. P20 Pro’daki bu renk seçeneği ile ortam ışığına göre rengi farklı yansıtan özel bir boyayı barındıracak. Görüntülerden cihazların teknik özellikleri hakkında herhangi bir bilgi bulundurmuyor.

P20 Pro, dikey bir şekilde konumlandırılmış 3 lens sistemi ile geliyor. Bu lenslerden biri standart kamera, diğeri telezoom objektifi, sonuncusu ise telefoto objektifi olarak görev yapacak. P20 ve P20 Pro’da f/ 1.6 ve f/2.4  diyafram açıklığına sahip çift kamera ile birlikte gelecek.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir