Telefon

Galaxy S9 ve A8’in kurumsal sürümleri tanıtıldı

By

on

Samsung, kurumsal kullanıcılar için Galaxy S9 ile A8 modellerinin “Enterprise Edition” sürümlerini duyurdu.Geçtiğimiz yılın sonbahar aylarında Galaxy Note 8’in kurumsal sürümünü duyuran Samsung, Galaxy S9 ve A8’in kurumsal sürümleri ile devam etti. Galaxy S9 ile A8’in kurumsal sürümleri ile standart sürümlerini ayıran özellikler arasında Samsung Knox Confifure ile Samsung Enterprise Firmware Over the Air (E-FOTA) bulunuyor.

Knox Configure, şirketlerin Bilişim Teknolojileri departmanında çalışan yöneticilerine cihazlarını uzaktan yönetme ve onları tek bir seferde güncelleme imkanı sunuyor. E-FOTA ise Mobil Cihaz Yönetimi aracılığıyla güncellemelerin bir kurumsal portföydeki çok sayıda cihaza aynı anda yüklenmesini mümkün hale getiriyor.

Samsung, Galaxy S9 Enterprise Edition’a dört yıllık süre içinde kullanıcılarına düzenli olarak güvenlik güncellemesi yayınlamayı taahhüt ediyor. İlk üç yıl boyunca aylık olarak yayınlanacak olan bu güncellemeler, dördüncü yılında ise üç aylık aralıklarla gelecek. Galaxy A8 Enterprise Edition’da Samsung, üç yıl boyunca aylık güncelleme servisi sunacak.

Samsung, Galaxy A8 ve S9’un Enterprise Edition modellerini nisan ayından itibaren Almanya’da satışa sunacak. Samsung’un bu cihazları diğer ülkelere ne zaman satışa sunacağı ise belirsizliğini koruyor.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir