Telefon

Galaxy Note 9’un ilk test sonucu ortaya çıkarıldı

By

on

Samsung’un MWC’de Galaxy S9 ve Galaxy S9+ modellerini tanıtmasının ardından, bütün dikkatler Samsung’un Eylül ayında tanıtılması beklenen Galaxy Note 9 modeline çevrildi.

Samsung’un Eylül ayında Berlin’de gerçekleşecek olan IFA 2018’de tanıtılması beklenen Galaxy Note 9’a ait ilk performans testi sonucu ortaya çıkarıldı. Performans test sonuçlarına göre Galaxy Note 9 modeli, maksimum puanı 555 olan testten 522 puan elde etmeyi başardı. Daha önce Galaxy Note 8 modeli için için SM-N950 kodunu kullanan Samsung, Note 9 için ise SM-N960U kodunu kullanmasından bu cihazın Galaxy Note 9 olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Galaxy Note 9’un teknik özellikleri hakkında detaylı bilgi bulunmuyor olmasa da Galaxy S9 ve Galaxy S9+ modellerinde bulunan Exynos 9810 işlemcisinin yer almasına kesin gözüyle bakılıyor. Galaxy Note 9’da Galaxy S9+ modelindeki gibi dikey olarak konumlandırılmış çift arka kamera ile gelmesi de bekleniyor. Galaxy Note 9’un ön tarafında ise Galaxy S9 serisine yetişemeyen ancak ilk olarak yeni Galaxy A8 modellerinde karşımıza çıkan çift kameranın da gelmesi öngörülüyor.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir