Telefon

BlackBerry Ghost Pro ortaya çıkarıldı

By

on

BlackBerry’nin Android işletim sistemli akıllı telefon pazarında piyasaya süreceği Ghost Pro modeli göründü.

BB OS’i geride bırakıp Android işletim sistemine adım atan BlackBerry, mevcut tasarım anlayışından vazgeçmemesi sebebiyle dikkat çekemedi. Tasarım bakımından mevcut yenilikleri istenildiği kadar takip edemeyen BlackBerry, bu yıl piyasaya süreceği akıllı telefon bu durumu tersine çevirecek gibi görünüyor.

Geçtiğimiz ay, Hindistan’da Ghost isimli yeni bir telefon üzerinde çalışan BlackBerry’nin bu telefonu Optiemus aracılığıyla üretileceği öne sürüldü. Yeni ortaya çıkarılan bilgilere göre BlackBerry’nin yeni telefonu Ghost Pro isimli olacak. 18:9 ekran oranıyla gelmesi beklenen Ghost Pro, çerçevesiz ekran tasarımı ile öne çıkacak. BlackBerry’nin Ghost Pro modelinde parmak izi tarayıcısını  ekrana entegre veya cihazın arka kısmına yerleştireceği öngörülüyor.

Amiral gemisi bir model olması beklenen Ghost Pro’nun Snapdragon 845 ve 6 GB RAM donanımıyla kullanıcının karşısına çıkması bekleniyor. Çift arka kamera ile kullanıcılara üst düzey fotoğraf deneyimi sunması beklenen Ghost Pro’nun BlackBerry’nin beklentilerini karşılayıp karşılamayacağını hep birlikte göreceğiz.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir