Telefon

Asus Zenfone 5 serisini MWC’de tanıtacak

By

on

Ağırlıklı olarak satışa sunduğu bütçe dostu akıllı telefonlar ile tanınan Asus, Zenfone 4 serisini piyasaya sürmesinden kısa süre sonra Zenfone 5 serisi MWC 2018’de tanıtacak.

Asus tarafından konu ile ilgili resmi bir açıklama yapılmazken, yalnızca Mobil Dünya Kongresi için bir görsel paylaşıldı. Görselin açık bir şekilde Zenfone 5 serisini işaret etmesine ek olarak Zenfone 5 serisinde Qualcomm’un Snapdragon işlemcilerinin kullanılacak olması da öne çıkıyor. Asus, daha önceki Zenfone modellerinde Intel işlemcilerini tercih ediyordu.

Posterin köşesinde bulunan “We Photo” yazısının ortasında bulunan iki telefonu bir kalbe benzetecek olursak, “We Love Photo” anlamını çıkarabiliriz. Buradan da Zenfone 5 serisinin kameraları ile öne çıkacağını düşünebiliriz. Asus’un 27 Şubat’ta gerçekleşecek olan etkinliğinde 4 farklı Zenfone 5 modelinin tanıtılması bekleniyor.  Ortaya çıkarılan bilgilere göre Zenfone 5 modelinin yanında Lite ve Max modellerine ek olarak bir modelin daha tanıtılması öngörülüyor.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir