Sosyal Medya

YouTube Red Türkiye’de

By

on

YouTube‘un kullanıcılarına avantajlı kullanım deneyim sunan YouTube Red isimli ücretli servisinin Türkiye fiyatları nihayet belli oldu.

YouTube’un güncellemiş olduğu mobil uygulamasının sayfasında bir süre boyunca sayısız ülkeye hizmet sunan YouTube Red, Türkiye’de de kullanılmaya başlandı. İnternet sitesinde kullanıcılara henüz Türkiye’de kullanıma sunulmadığı belirtiliyor olsa da YouTube Red’in Türkiye fiyatları da açıklandı. Aylık 34,99 TL ile 44,99 TL’den oluşan iki ödeme seçeneği ile karşımıza çıkan YouTube Red, şimdilik kısıtlı kullanıcıya kullanıma sunulmuş olsa da kısa süre içinde bütün kullanıcılara sunulması bekleniyor. iOS mağazasında fiyatları görünen ürünün Google Play mağazasında fiyat bilgisi tüm kullanıcılar için güncellenmemiş gibi görünüyor. 3 aylık ücretsiz deneme sürümü olan servis, kullanıcılara pek çok avantaj sunuyor.

Kullanıcıların en çok talep ettiği özelliklerden oluşan YouTube Red, kullanıcıların izlemek istediği videoları reklamsız veya çevrimdışı olarak izlemesiyle öne çıkıyor. Kullanıcılar, videoları indirmesinin ardından istediği yerde çevrimdışı olarak izleyebilecek. Pek çok kullanıcı tarafından talep edilen arka planda müzik çalma özelliği de Red kullanıcılarına sunulan özellikler arasında yerini alıyor.

Red kullanıcıları Music uygulamasından faydalanamayacak olsa da  YouTuber’lar tarafından hazırlanan  özel serileri izleme imkanına kavuşacak.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir