Sosyal Medya

Facebook Hikayeleri masaüstünden düzenlenecek

By

on

Facebook Hikayeleri için masaüstü kullanıcılarına fotoğraf düzenleme aracı sunuldu.

WhatsApp, Instagram ve Facebook’a hikayeler özelliği getiren Facebook, Facebook ağı üzerinde beklediği sonucu elde edemedi. Geçtiğimiz aylar içinde Instagram Hikayeler’e çapraz paylaşım özelliği sayesinde Facebook Hikayeleri’ini hareketlendirmesiyle birlikte Snapchat’i geride bırakmayı başarabilen Instagram Hikayeler ve WhatsApp Durum kadar etkili açık bir şekilde ortaya çıktı. Facebook, kullanıcılarına sunduğu fotoğraf düzenleme özelliği sayesinde olumlu gelişmelerin yaşanmasını bekliyor.

Bu yeni özellik, Facebook’un görsel paylaşımlar oluşturmak için sunulmuş olan fotoğraf düzenleme aracına benzerlik gösteriyor. Fotoğraf düzenlemek için bir takım seçenekler sunan araçta fotoğrafa metin ekleme, renk filtreleri ve çıkartmalar eklenmesi de sağlıyor.

Facebook günlük aktif kullanıcı sayısında artış yaşanması için haber kaynağı, yayıncı yaklaşımı, içerik anlayışı, reklamlar ve yorumlar üzerinde ciddi değişiklikler gerçekleştirdi. Facebook Hikayeler için getirilen yeni özelliğe nasıl geri dönüşler alacağını hep birlikte göreceğiz.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir