Rehber

iPhone’da size özel uygulama tavsiyeleri alın

By

on

Kesinlikle çeşitli uygulamalarla birlikte telefonlarımız daha da güzelleşiyor. Canımız sıkıldığında App Store’a girip uygulamalar arasında gezmek, yeni uygulamalar bulmaya çalışmak ve onları denemek birçoğumuzun hobisi haline geldi. Ancak uygulama mağazaları bazen bu konuda bize sıkıntı çıkarabiliyor. Ücretsiz bir uygulama olan Tappd da bu sıkıntıyı çözmeyi amaçlayan bir uygulama.

Tappd, size arkadaşlarınızın, sosyal ağlarınızdaki insanların veya Tappd üzerinde popüler olan kişilerin kullandıkları ve tavsiye ettikleri uygulamaları gösteriyor. İlk açışınızda uygulama sizden sevdiğiniz kategorileri seçmenizi istiyor ve sonrasında da sevdiğiniz ve sevmediğiniz uygulamalara göre size tavsiyelerde bulunuyor.

Çok popüler uygulamalardan, hiç duyulmamış uygulamalara kadar çok çeşitli tavsiyeler alabildiğiniz Tappd, sizin de uygulamaları “tap” yapmanıza ve kısa bir değerlendirme yazmanıza imkan sağlıyor. Eğer yeni uygulamalar arıyorsanız, Tappd kesinlikle değerlendirmeniz gereken bir ortam oluşturmuş. Ek olarak sizden tavsiye istendiği zaman da arkadaşlarınıza Tappd hesabınızın linkini gönderebilirsiniz. Uygulamanın web sitesine göre Tappd yakında Android ve Windows Phone için de gelecek ancak bir zaman belirtilmiş değil.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir