Donanım

G-SYNC teknolojili oyuncu monitörü

By

on

NVIDIA G-SYNC teknolojisi bulunan Philips 27 inç 272G5DYEB oyun monitörü oyunların takılmasını önlüyor ve sorunsuz ve hızlı bir oyun deneyimini sunuyor.

NVIDIA G-SYNC en sorunsuz ve en hızlı oyun deneyimini sunan yeni bir ekran teknolojisi. G-SYNC tarafından sunulan performans, ekran yenileme hızını GeForce GTX destekli bilgisayarınızın GPU’su ile senkronize ederek sağlıyor. Bu sayede ekranın donması gibi sorunlar ortadan kaldırılırken, takılma ve giriş gecikmesi gibi sorunlar en aza indiriliyor. Monitör 144 Hz yineleme hızı ile en yoğun mücadeleci oyunlarda bile gecikmesiz ve pürüzsüz şekilde bir ekran görüntüsü sunuyor. 1 ms’lik tepki süresi ile tepki sürelerini hızlı tepki gerektiren oyunlar ve filmler gibi özel uygulama gereksinimlerine göre otomatik olarak ayarlayabiliyor ve titreşimsiz ve gölgesiz görüntüler sunuyor.

Philips 272G5DYEB’nin 27 inç’lik (68,6 cm) geniş görüntü paneli, TFT-LCD (TN) görüntüleme ve W-LED arka aydınlatma teknolojisini bünyesinde barındırıyor. 16,7 milyon renk gösterebilen monitörü 1000:1 kontrast oranı ve 300 cd / m2 parlaklık seviyesi sunuyor.  Görüntü oranı 16:9 olarak gelen aygıt, büyük cüssesine rağmen sadece Full-HD (1920 x 1080 piksel) çözünürlük sunuyor. Monitör netlik, parlaklık ve renk kalitesi açısından fazlasıyla yeterli bir performans gösteriyor. Windows 7 veya üzeri sistemlerde çalışan monitörün grafik kartı tarafında NVidia GeForce GTX650 Ti Boost CPU veya üzeri ve son sürücüye güncellenmiş olması gerektiği bilgisini verelim.

Ergonomik ekran

Ergonomik bir tasarım sunan monitörün yüksekliği, yana yatma özelliği, eğilme özelliği ve dönme açısı ayarları bulunuyor. Sahip olduğu kullanışlı standı ile 90 derecelik dönebilen ekran, 65 derece sağa ve sola yatabiliyor. 150 mm yükseklik ayarı yapılabilen monitörün 5 ile 20 dereceye kadar öne ve arkaya eğilme özelliği bulunuyor. Bu esnek yapısı sayesinde monitör profesyonellerin de tercih edebileceği bir ürün haline geliyor.

Monitörün biri mobil cihazları hızlı şarj etme özelliğine sahip toplamda 4 adet USB 3.0 girişi bulunuyor. Ayrıca girişlerin USB 2.0 teknolojine de geriye dönük olarak uyumluluk sağlıyor. Monitörde bir de DisplayPort 1.2 bağlantısı bulunuyor. Philips 272G5DYEB’nin 2.499 TL’lik bir fiyat etiketi bulunuyor.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir