Gündem

Yeni iPod Touch modelleri çıktı

By

on

Apple bugün capcanlı renklere ve 5 megapiksel iSight kameraya sahip 16 GB iPod touch’ın 579 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğunu duyurdu. Tüm iPod touch ürün grubunda 1080p HD video kaydı özelliğine sahip 5 megapiksel iSight kamera, 4 inç parlak Retina ekran, Apple’ın A5 çipi ve FaceTime kamera bulunuyor. iPod touch ultra ince ve hafif anodize alüminyum tasarımıyla pembe, sarı, mavi, gümüş rengi, uzay grisi ve (PRODUCT) RED renklerinde geliyor. iPod touch’ın 16 GB modeli 579 TL’den, 32 GB modeli 699 TL’den, 64 GB modeli 849 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı.

iPod touch, kolayca gerçek zamanlı fotoğraf efektleri uygulamanızı sağlayan Kamera uygulaması filtreleri dahil 200’ün üzerinde özellik sunan iOS 7 işletim sistemine sahip. Ayrıca, Fotoğraflar uygulaması fotoğraflarınızı zamana ve yere göre otomatik olarak düzenleyebileceğiniz yollar sunuyor. iCloud Fotoğraf Paylaşımı ile fotoğraf ve videolarınızı istediğiniz kişilerle kolayca paylaşabilir, arkadaşlarınızın ve ailenizin yorumlarını alabilir ve herhangi bir iPhone, iPad, iPod touch, Mac veya PC’den istediğiniz zaman paylaşılan yayınlarına erişebilirsiniz. Tüm iPod touch ürün grubu bu sonbaharda çıkacak iOS 8’i de destekleyecek.

iPod touch’taki çığır açan App Store sayesinde 155 ülkeden kullanıcılar iPhone, iPad ve iPod touch için yapılmış yüz binlerce oyun da dahil 1.2 milyonun üzerinde uygulamaya erişebilirler. Bugüne kadar App Store’dan 75 milyarın üzerinde uygulama indirilmiştir. Ayrıca müşteriler iTunes Store’u kullanarak da inanılmaz bir müzik, TV programı, film ve kitap yelpazesine erişerek satın alabilir ve doğrudan iPod touch’larına indirebilirler.

16 GB iPod touch bugünden itibaren ABD’de, ilerleyen günlerde tüm dünyada pembe, sarı, mavi, gümüş rengi ve uzay grisi renk seçenekleriyle Apple Online Store’dan, Apple Store’lardan ve Apple Yetkili Bayilerinden 579 TL önerilen fiyatla (KDV hariç 474,09 TL) satın alınabilecek. Bugünden itibaren 32 GB ve 64 GB modeller de 32 GB model 699 TL (KDV hariç 572,34 TL), 64 GB model 849 TL (KDV hariç 695 TL) olmak üzere yeniden fiyatlandırıldı.

 

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir