Gündem

Yeni Android reklamlarında Nexus 6 göründü

By

on

Google, yanlışlıkla yayınlanan üç yeni Android reklamı ile Nexus ailesinin en yeni üyelerini sızdırdı.

İlk olarak Google+ kullanıcısı Christian Colocho tarafından fark edilen reklamlar, derhal kaldırılsa da, internete bir kez düşen bir şeyin asla silinmemesi kuralı devreye girdi ve reklamlar, kayıt alan kullanıcılar tarafından YouTube’a yüklendi. Üç reklamdan oluşan seride, “Birlikte olun. Aynı olmayın.” sloganı yer alıyor.

Reklamlarda Google’ın pek fazla şey açık ettiğini söyleyemiyoruz ancak görünen cihazların yeni olduğunu söylersek pek yanılmış olmayız. Bir reklamda, absürt şekilde büyük bir akıllı telefon görüyoruz. Telefonun kenarları kavisli şekilde karşımıza çıkarken, arama ekranında da Android L arayüzü görünüyor.

Başka bir reklamda da, bir yolcu elinde tablet tutarken, diğeri de akıllı telefon tutuyor. Bu da Nexus tablet ile akıllı telefonun aynı anda tanıtılacağı söylentilerini güçlendiriyor.

Elbette bu bilgilerin hiçbiri doğrulanmış değil ancak Wall Street Journal’a göre, Nexus tablet ve telefonun tanıtılacağı etkinlik bu ay içerisinde gerçekleşecek. Yani çok beklemeden tüm soruların cevabını alacağız.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir