Gündem

Xiaomi Mi8 kutusu ve ekrana gömülü parmak izi sızdı

By

on

Xiaomi gerek ülkemizde gerekse dünyada fiyat performans bakımından başarılı ürünleriyle adından sıkça söz ettiren bir firma. 

Çoğu Xiaomi severin de merakla beklediği telefon olan Xiaomi Mi 8 modelinin kutusu sızdı ancak sızıntı sadece bununla da kalmadı ekranın altındaki parmak izinin nasıl çalıştığını gösteren bir videoa sızıntılar arasında. Kısacası cihaz ekrana gömülü parmak iziyle gelecek.

Video uzunluğu sadece 4 saniye olsa da ve cihazın tasarımı hakkında bir fikir vermese de Xiaomi Mi 8’in tahmin edilen özellikleri 6 inç büyüklüğünde ekran, Snapdragon 845 yonga seti ve Apple’ın FaceID teknolojisine benzer bir yüz tanımayla çıkacağı da söylenenler arasında. Tasarımsal olarak bir çentiğe sahip olup olmayacağı konusunda kesin bir sızıntı olmasa da çentikli bir tasarıma sahip olacağı düşünülüyor.

Önümüzdeki ay Mi 7 ürününü tanıtacak olsa da Xiaomi 8. yılını kutlamak için de bir Mi 8 tanıtacağı neredeyse kesin gibi. Önümüzdeki aylarda uygun fiyatlı amiral gemisi alacak okuyucularımızın yeni Xiaomi telefonlarını beklemesinde bizce yarar var.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir