Gündem

Windows 10 beta kullananlara tam sürüm bedava olacak

By

on

Microsoft, Windos 10 ile izlediği stratejiyle herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Şirketin resmi blogundan yapılan açıklamaya göre, işletim sistemini, Insider Programı çerçevesinde önizleme sürümü olarak kullanan kullanıcılar, tam sürüm çıktığında ücretsiz bir şekilde Windows 10 sahibi olacak.

Windows 10’u tam sürümü çıktığında ücretsiz bir şekilde kullanmak isteyenlerin, 10130 build numaralı Insider Önizleme sürümünü indirmesi gerekiyor. Elbette bunun için bir Microsoft hesabıyla Insider Programı’na üye olmak gerektiğini de belirtelim.

Windows 10’un tam sürümü önümüzdeki ay resmen çıktığında ise, önizleme sürüm kullanıcıları bir güncelleme ile tam sürüme yükseltme yapıp, bunu kullanmaya devam edebilecek. Ek olarak  29 Temmuz’da çıkacak olan Windows 10, Windows 7 ve Windows 8.1 kullanıcılarına da ücretsiz olacak.

Recommended for you

0 Comments

  1. Berke

    Haziran 24, 2015 at 6:47 pm

    Beta kullanıcılara, sağladıkları geri dönüş destekleri adına bir miktar indirim sunulabileceği düşünülüyor fakat tamamen ücretsiz bir şekilde orijinal windows 10 kullanım imkanı sunulacağına dair bir bilgi yok. Kullanıcıları yanlış yönlendirmeyelim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir