Gündem

Uncharted filmini Stranger Things yönetmeni çekecek

By

on

Nathan Drake’in maceralarını anlatan filmin rafa kaldırıldığı söylentilerinden aylar sonra, proje için yeniden yeşil ışık yakıldığı ve bu sefer yönetmen koltuğunda Shawn Levy’nin oturacağı belirtiliyor.

PlayStation 3’ten bu yana Sony konsollarının öne çıkan oyun serilerinden biri haline gelen Uncharted için çekilmesi planlanan filmden yıllardır ses çıkmayınca projenin rafa kaldırıldığı iddia edilmişti. Ancak Deadline haberine göre yapımcılar Nathan Drake‘e bir şans daha veriyor.

Üstelik bu kez yönetmen koltuğunda son dönemin popüler isimlerinden Shawn Levy var. Night at the Museum üçlemesinin yanı sıra, Google’da staja başlayan orta yaşlı iki satış temsilcisini anlatan The Internship ile de komedi filmleri alanında kendini gösteren Levy, son olarak Netflix dizisi Stranger Things’in iki bölümünü çekmişti.

Henüz filmin öngörülen vizyon tarihi ya da Nathan ve Sully gibi önemli rolleri kimin üstleneceği netleşmiş değil. Ancak aynı kaynağa göre yapım süreci son sürat devam ediyor. Ön yapım aşamasında yaşanan gecikmeler ve iptaller endişe verici olsa da, yönetmen koltuğunun doldurulması er ya da geç bir Uncharted filmini beyaz perdede izleyeceğimiz konusunda umutların yeşermesini sağlıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir