Gündem

Türkiye’nin kampanya platformu Tekir

By

on

Günümüz mobil teknolojileri her ne kadar alışverişi kolaylaştırsa da yüzlerce markanın tüketicilere sunduğu kampanyalardan ve indirimlerden haberdar olmak çok kolay değil. Cavme Group kuruluşu olan Komote Teknoloji ekibi bu soruna çözüm getiren bir uygulamaya imza attı. Komote ekibi, “Kampanya Kedisi Tekir” adlı uygulama ile yüzlerce markayı tek bir çatı altında topladı. 2014’ün sonunda yayınlanan uygulama Tekir, sadece giyim değil telekomünikasyon, ulaşım, turizm ve ev dekorasyonu gibi birçok sektörden önemli markanın kampanyalarını, kullanıcılarına duyuruyor.

Kullanıcılarına; ürün, marka, kampanya tipi olarak arama yapma imkânı sunan “Kampanya Kedisi Tekir” 500 markanın 800’e yakın kampanyasını bünyesinde barındırıyor. Tekir’le istenilen AVM, kampanya tipleri ve kategoriler seçilerek sevilen markaların kampanyaları ceplere geliyor.  65 bin mobil kullanıcıya ulaşan Tekir uygulamasına mağaza kartları özelliği de yakın zamanda dâhil edilecek.

tekir-foto

Bunun yanında uygulamada “Kampanya Tipleri” seçeneğiyle beraber istenen türdeki kampanyalara erişebilme özelliği de mevcut. Uygulama içindeki kampanyalar sosyal paylaşım sitelerinde de paylaşılabiliyor. Tekir, uygulama içindeki en çok beğenilen kampanyaları “Tekir’de Popüler” kısmında kullanıcılarına sunuyor.

Tekir kullanıcıları; kredi kartlarının kendilerine sunduğu kampanyaları, uygulama üzerinden “Kartımla Eşleşenler” seçeneğiyle aktif ederek tüm fırsatları değerlendirebiliyor. Android ve iOS için yayınlanan uygulama Tekir’deki kampanyalar her gün güncelleniyor ve çoğalıyor.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir