Gündem

Tinder Plus geliyor

By

on

Buluşma ve tanışma uygulaması Tinder, bugün itibariyle uygulamadan para kazanma planlarını Tinder Plus ile hayata geçiriyor. Güncellenen uygulamayla birlikte, 9.99 dolar ödeme yapan kullanıcılar iki yeni özelliğe kavuşacak.

Bu özelliklerden ilki, neredeyse tüm kullanıcılar tarafından ciddi şekilde istenen, birisini beğenmediğiniz zaman geri alma özelliği. Tinder’a 10 dolar verdiğinizde, birisini yanlışlıkla sol tarafa gönderdiğiniz zaman, artık bir tuşa basarak geri alabileceksiniz. Uygulamanın ücretsiz sürümünde birini sol tarafa gönderdiğinizde o kişi bir daha karşınıza çıkmıyor.

tinder plus

Bir diğer özellik de, konum belirlemeye olanak sağlayan Passport özelliği. Şu an için uygulama sizin anlık konumunuzu kullanarak çevrenizdeki alanda bulunan insanları karşınıza çıkarıyordu. Passport özelliğiyle birlikte, istediğiniz herhangi bir yeri konum olarak belirleyebilecek ve oradaki insanları görebileceksiniz.

Ek olarak, uygulamanın ücretsiz sürümü de yakın zaman içerisinde reklam almaya başlayacak. Çıktığı günden bu yana reklama başvurmayan Tinder, para kazanmayı kafasına koymuş gibi görünüyor. Umuyoruz Tinder Plus ile uzun süreli ilişkilerin ilk adımı atılır.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir