Gündem

TicToc ile akıllı telefon zorunluluğu ortadan kalkıyor

By

on

Mobil mesajlaşma uygulaması TicToc, yeni özelliği TempChat ile yeni bir ilke imza atıyor. TicToc, sadece SMS kullanabilen ve internete bağlanabilen telefonlara sahip kişiler ile TicToc kullanıcılarının mesajlaşabilmesine imkan tanıyan bir ilk ile kullanıcılarının karşısında. Yeni Tempchat özelliği ayrıca çıkışına özel 5 iPad mini ve n11.com’dan 800 adet 50 TL’lik hediye çeki kazandırıyor.

TicToc TempChat özelliği ile kullanıcılarının, TicToc kullanmayan, hatta akıllı telefonu olmayan kişilerle mesajlaşmasını sağlıyor. TempChat özelliğinde, kullanıcılara, telefon rehberlerindeki TicToc kullanmayan arkadaşları, TempChat listesi altında gösteriliyor. Kullanıcı sohbeti başlatmak için arkadaşını seçiyor ve bir davet gönderiyor. Bu davet ücretsiz olarak karşıdaki kişiye SMS şeklinde ulaştırılıyor. SMS’teki özel linke tıklayan kişi telefonundaki internet tarayıcısı üzerinden geçici sohbet ekranına aktırılıyor ve TicToc kullanıcısı ile sohbete başlayabiliyor. İnterneti olan her telefonla yapılabilecek bu konuşma sayesinde, akıllı telefonu olmayanlar bile bu imkandan yararlanabiliyor. TicToc kullanıcısı ise bedava mesajlaşmanın keyfini çıkarıyor.

TicToc’un yeni özelliği TempChat çıkışına özel 21 Nisan 4  Mayıs 2014 tarihleri arasında 5 adet iPad mini, 800 adet 50 TL’lik n11.com hediye çeki kazandırıyor. TempChat’i kullanarak TicToc’u olmayan 10 farklı arkadaşına TempChat daveti gönderenler iPad mini çekilişine, TempChat’i kullanarak TicToc’u olmayan 1 arkadaşına TempChat daveti gönderenler 50 TL’lik n11.com hediye çeki çekilişine katılmaya hak kazanıyor.

Çekilişle belirlenen talihliler, 13 Mayıs 2014 Salı günü hem http://event.tictoc.net/tempChat hem de https://tr-tr.facebook.com/tictocturkiye facebook sayfasında açıklanacak.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir