Gündem

Sony Xperia E4g Türkiye’de satışa çıktı

By

on

Sony’nin minimalist ve şık tasarımı uygun fiyatla kullanıcıya sunduğu 4G destekli Xperia E4g modeli, Türkiye’de kullanıcılar ile buluştu. Sony Xperia E4g, iki günlük batarya ömrü, NFC özelliği, kişiselleştirilebilme seçenekleri ve 4G LTE bağlantısıyla sınıfının üstün özelliklerini tek telefonda topluyor. Sony Xperia E4g, Türkiye’de 639 TL’ye Turkcell bayilerinde satışa sunuldu.

Sony Mobile, güçlü performans, şık tasarım ve kullanım kolaylığı ile fark yaratan Sony Xperia E4g, üstün batarya performansı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Sony Xperia E4g, NFC kullanılabilme özelliği, kişiselleştirilebilme seçenekleri ve süper-hızlı 4G LTE bağlantısıyla da kullanıcılara hız ve kullanım kolaylığını bir arada sunuyor.

Minimalist ve şık tasarımı ile sınıfında fark yaratan Xperia E4g kullanıcılara sunduğu kullanım kolaylığı ile de göz dolduruyor. Xperia Transfer ile kullanıcılar, Xperia E4g’yi kutusundan çıkardığı andan itibaren telefonun kurulumunu hızlıca tamamlayarak kullanıma başlayabiliyorlar.

Xperia_E4g_Beyaz

52 farklı senaryoyu otomatik algılayarak, ayarları en uygun hale getiren “Auto Scene Recognition” özelliği sayesinde Sony Xperia E4g kullanıcılara kolay bir fotoğraf deneyimi yaşatıyor. Ayrıca çekilen fotoğraflar, NFC sayesinde tek bir dokunuşla paylaşabiliyor. Tek elle rahatça kullanılabilen Xperia E4g, yuvarlak ve güçlü hatları, paslanmaz çelikten yuvarlak kamera çerçevesi ve çizilmeye dayanıklı ekranıyla da dikkat çekiyor. Xperia E4g kullanım kolaylığının yanında yüksek performans da vaat ediyor. Xperia E4g’nin süper hızlı 4G LTE bağlantısı ve 1.5 GHz Quad-core processor sayesinde hareket halindeyken bile bilgi ve eğlenceye kolayca erişilebiliyor.  Xperia E4g, 2300mAh gücündeki bataryasıyla kullanıcıların yarı yolda kalmasını engelliyor. Ayrıca, Ultra STAMINA Modu devreye sokularak telefonunuzun sadece temel özelliklerini çalıştırabilir ve bir haftaya kadar telefonunuzu kullanabilirsiniz.

Sony Xperia E4g, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle 639TL’ye Turkcell bayilerinde satışa sunuldu.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir