Gündem

Sony, Batman: Arkham Knight’a özel PS4 çıkarıyor

By

on

Sony, sınırlı sayıda özel üretim PlayStation 4 çıkarmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl Aralık ayında, PlayStation’ın 20. yılı için toplamda 12.300 adet konsoldan oluşan özel bir PS4 çıkaran şirket, bu sefer de Batman: Arkham Knight oyununun piyasaya çıkışını kutlamak amacıyla özel üretim bir konsol çıkarıyor.

Bugünden itibaren ön satışa çıkarılan konsol, Batman: Arkham Knight oyunuyla birlikte Amazon üzerinden 449.99 dolar karşılığında satın alınabiliyor. Ek olarak normal PlayStation 4’lü Arkham Knight seti de yine Amazon’da 399.99 dolara satılıyor.

Oyun için özel çıkarılan konsola baktığımızda, çelik grisi PS4 kasasında Batman logo süslemesi göze çarparken, DualShock 4 kontrolör de konsol ile benzer şekilde şık bir gri renge bürünmüş.

PlayStation 4 için Batman: Arkham Knight oyunu alan kullanıcılar, özel üretim konsolu almasalar bile yalnızca PS4’e özel olacak skin’ler ve ekstra oyun içi görevler gibi bonus içeriğe sahip olacak. Bu ekstra içerik, oyun ile birlikte özel üretim konsolun da çıkacağı 23 Haziran’da oyunculara sunulacak.

Konsolun Türkiye’deki teknoloji mağazalarında satışa çıkıp çıkmayacağı ise şu an için belirsizliğini koruyor.

Recommended for you

0 Comments

  1. darknight

    Nisan 11, 2015 at 1:52 am

    türkiyeye gelse gözüm kapalı alırım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir