Gündem

Snapchat’e arkadaş emojileri geliyor

By

on

Geçtiğimiz büyük güncelleme ile Snapchat’teki en yakın arkadaşlar özelliği kalkmıştı. Kimi kullanıcılara “sonunda” dedirten bu güncelleme, kimilerinin de en yakın arkadaşsız kalmasına sebep oldu. Bu konuda önemli adımlar atan Snapchat, en yakın arkadaş emojilerini getirmeye hazırlanıyor.

Snapchat’in basın bülteninde Beyonce fotoğraflarıyla anlatmaya çalıştığı yeni sistem, Snapchat’in dediğine göre “hayatımızı değiştirecek.”

Snapchat’in yeni güncellemesi, altı farklı emojiyi hayatımıza getirecek. Emojileri açıklayacağız ama kafanız karışırsa suçlu biz değiliz, bizim çok karıştı çünkü.

Snapchat-emoji

İlk emoji, karşılıklı en yakın arkadaş olduğunuz kişilerde çıkıyor. İkincisi, en yakın arkadaşlarınızdan biri, onların en yakın arkadaşlarından biri olduğunuda. Üçüncüsü, sizin 1 numaralı yakın arkadaşınız, başkasının 1 numarası olduğunda. Dördünü emoji, başkasının bir numarası olduğunuzda, beşincisi normal bir yakın arkadaşta ve sonuncusu da birkaç gün üst üste snapleştiğiniz insanlarda çıkıyor.

Ocak ayında ortadan kalkan arkadaşlar özelliği yerine böyle bir sistem getiren Snapchat’in son sürümünde emojiler dışında yeni özellikler de bulunuyor. Gece çekilen fotoğrafları düzenleyecek düşük ışık geliştirme tuşu ile “sevgiye ihtiyacı var” özelliği de güncellemeyle gelecek. Bu özellik, bir arkadaşınızı uzun süre ihmal ettiğinizde devreye girecek.

Recommended for you

0 Comments

  1. Fatma

    Mayıs 22, 2015 at 12:32 am

    Iyi gunler snap chat indirdim ama adres defterim boş olmamasina rağmen boş gözüküyor bunun düzelmesi icin ne yapmalıyım ?

  2. abdullah

    Temmuz 12, 2015 at 5:07 am

    ya kardeşim aynı sorun bendede var biri şunu düzeltsin artık her şeyi denedim olmuyor

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir