Gündem

Samsung’dan işitme engellilere özel çağrı merkezi: Duyan Eller

By

on

Samsung Electronics Türkiye’den işitme engelliler için gerçekten muhteşem bir hizmet hayata geçiyor. İşitme engellilere özel görüntülü çağrı merkezi hizmeti “Samsung Duyan Eller” bu haftadan itibaren işitme engelli vatandaşların hizmetine sunuldu.

Samsung’un tüketicilerin hayat kalitesini artıracak ürünler ve çözümler geliştirmeye verdiği önemin altını çizen Samsung Electronics Türkiye Başkanı Yoonie Joung, “Samsung olarak, teknoloji dünyasındaki inovasyonlarımızla insanlara ve toplumlara fayda sağlamayı hedefliyoruz. Bu hedef, yeniliklerimizi ve hizmetlerimizi toplumun her kesimine ulaştırmayı da kapsıyor. Bu doğrultuda, Samsung Türkiye olarak işitme engelli kullanıcılarımızı da duyabileceğimiz ve onlarla iletişimimizdeki bariyerleri kaldıracak olan görüntülü çağrı merkezimiz ‘Samsung Duyan Eller’i hayata geçiriyoruz. İlerleyen dönemlerde, işitme engelli kullanıcılarımıza farklı alanlarda da hizmet ve destek sunmak için çalışıyor olacağız” dedi.

Samsung Duyan Eller çağrı merkezine www.samsungduyaneller.com adresinden ulaşılabiliyor ve sitedeki kısa tanıtımın ardından işitme engelli vatandaşlarımız Başla diyerek Samsung’un işaret dili bilen çağrı merkezi çalışanlarıyla görüşmeye başlıyor.

Samsung’un Duyan Eller projesi için hazırladığı sürpriz ise gözleri dolduracak cinsten. İşitme engelli Muharrem Yazgan’ın karşılaştığı sürprizli kampanya videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Recommended for you

3 Comments

 1. ülker alpman

  Şubat 12, 2015 at 1:02 pm

  böyle hassas,güncel bir konuyu ele aldığınız,bunu görsel olarak ta son derece başarılı bir şekilde sunduğunuz için,sizi ve tüm emeği geçenleri kutluyorum ve devamını diliyorum.

 2. Şenol

  Şubat 12, 2015 at 6:09 pm

  AĞLATMAK ZORUNDASINIZ Dİ Mİ?
  (İşitme Engelliler Öğretmeni olarak değil iki kardeşi işitme engelli olan bir birey olarak da değil) Bir insan olarak göz pınarlarım aktı…

 3. Ülkü Sema Aydın

  Şubat 14, 2015 at 3:26 pm

  Senelerdir duyma engelli ağabeyim için birçok ilgili yerlere televizyonlarda alt yazı olması gerekliliğini bildirerek yardımcı olmalarını istediğim yazılar yazdım.Netice koca bir (O) oldu.Samsung’a teşekkürler..Dr.ü.S.A.(İlk Kadın Subay)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir