Gündem

Samsung Galaxy S6 Mini fotoğrafları sızdı

By

on

Samsung’un her amiral gemisi telefonundan sonra çıkardığı mini versiyonunun Galaxy S6 için olanı henüz duyurulmadı ama telefonun dedikoduları kendini göstermeye başladı. Samsung’un bu sene herkesin beğenisini toplayan amiral gemisi Galaxy S6’nın daha uygun fiyatlı ve küçültülmüş kardeşine dair henüz resmi bir bilgi olmasa da, telefonun önümüzdeki ay içerisinde tanıtılması bekleniyor. Bugün ise Galaxy S6 Mini’nin bazı fotoğrafları paylaşıldı.

PhoneArena kaynaklı fotoğraflara baktığımızda, beklendiği gibi yeni modelin Galaxy S6 aynı tasarım ile sadece küçültülmüş bir hâli olduğunu görüyoruz. Aynı şekilde S6 Mini’de de üst kalite bir metal çerçeve ile daha önceki Mini modellerinden sağlam bir kasa karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

s6mini3

 

Fotoğraflardan görebildiğimiz kadarıyla Galaxy S6 Mini’nin microUSB girişi, kulaklık girişi ve hoparlörleri, büyük modeldeki ile tamamen aynı şekilde yerleştirilmiş. Şu an için ne yazık ki paylaşılan fotoğrafların düşük kalitesi sebebiyle daha fazla bilgi paylaşamıyoruz.

s6mini2

Cihazın özellikleri bazında da herhangi resmi bir bilgi olmasa da, dedikodular Snapdragon 808 yonga setinde 2 GB RAM, 4.7 inç 720p çözünürlükte bir ekran ve 15 MP arka kamerayı gösteriyor. Galaxy S6’nın daha makul boyutlar ve fiyat ile piyasaya çıkacak sürümünün başarılı olmasını bekliyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir