Gündem

Samsung Galaxy S6 Edge’in fiyatı ortaya çıktı

By

on

Samsung’un Mobil Dünya Kongresi’nde tanıttığı yeni modelleri Galaxy S6 ve S6 Edge için geri sayım başladı. 10 Nisan’da tüm dünyayla birlikte Türkiye’de de satışa çıkacak olan yeni modeller için resmi kaynaklardan fiyat bilgisi almak mümkün olmasa da, İtalya’dan gayrıresmi bir haber geldi. HDBlog yazarlarından Antonio Monaco, Twitter üzerinden paylaştığı bir resim ile İtalya’da Galaxy S6 Edge’in fiyatını açıkladı.

Monaco’nun tweet’ine göre, 32 GB Samsung Galaxy S6 Edge 889 Euro, 64 GB model de 999 Euro’luk bir fiyat etiketiyle satışa çıkacak. Bu fiyat bilgisini doğru kabul edip, ülkemiz bazında tahmin yürüttüğümüz zaman ise, Galaxy S6 Edge’in Türkiye’de rekor bir fiyatla satışa çıkacağını söyleyebiliriz. Note Edge, hâli hazırda 2799 TL’den satılırken, S6 Edge’in 3000 TL sınırlarını zorlaması oldukça yüksek bir ihtimal.

s6 edge tweet

Kavisli kenarları görmemizle birlikte fiyatın yüksek olacağını zaten tahmin ediyorduk ama bu kadarı biraz keyifleri kaçırabilir. Mobil Dünya Kongresi’nin ve belki de 2015’in en şık, inovatif ve güçlü telefonlarından biri olan S6 Edge, umuyoruz tahminlerimizi hatalı çıkarır.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir