Gündem

Samsung düşük fiyatlı yeni telefonlarını duyurdu

By

on

Samsung’un bitmek bilmeyen telefonlarına 4 yeni telefon daha eklendi. Şirket son olarak, düşük özellikli ve alt gelir seviyesine hitap eden yeni telefonlarını tanıttı.

Samsung’un yeni dörtlüsünden ilki ise Galaxy Core II oldu. 5.4 inç WVGA ekran, dört çekirdekli 1.2 GHz işlemci ve 2000 mAh bataryaya sahip olan telefonu, biraz daha güçsüz olan Galaxy Ace 4 takip etti. Bu telefon da 4 inç ekrana, çift çekirdekli 1.2 GHz işlemciye, 1800 mAh bataryaya ve LTE desteğine sahip. 1.0 GHz işlemci ve 1500 mAh bataryalı 3G sürümü de satılacak.

Galaxy_Core_2_White_1

Galaxy Core II

Özellikleri iyice düşüren Samsung’un üçüncü telefonu ise 3.5 inç HVGA ekrana, tek çekirdekli 1.0 GHz işlemciye ve 1300 mAh bataryaya sahip Galaxy Young 2 oldu. Aynı özelliklere sahip olmakla birlikte tek farkı daha düşük 2 MP kamera olan bir de Galaxy Star 2 piyasaya sunuldu.

Galaxy-Star-2_Black

Galaxy Star 2

Tüm telefonlar Android 4.4 KitKat işletim sistemiyle çalışırken, Samsung’un son TouchWiz arayüzünü kullanıyor. Akılda kalıcı bir özellik sunmamalarına rağmen, neredeyse her gelir seviyesine hitap ettikleri için Samsung’un daha çok müşteriye ulaşma amacını yerine getirecek gibi görünüyorlar.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir