Gündem

Rockstar’a tepki çığ gibi büyüyor!

By

on

Aynı zamanda GTA serisinin de geliştiricisi olan Rockstar, merakla beklenen oyun Red Dead Redemption 2’yi duyurdu duyurmasına ama oyuncular memnun değil.

2016 yılının oyun dünyası açısından verimli geçtiği görüşü ağırlıkta. Çok sayıda iddialı yapım, beklentilerin üzerinde memnuniyeti beraberinde getirdi. Elbette No Man’s Sky gibi kimi hayal kırıklıkları da yaşandı. Ancak oyun evreni büyümeye ve yenilikler sunmaya devam ediyor. İşte bunlardan biri geçtiğimiz aylarda çokça konuşulan yeni Red Dead oyununun en yenisi oldu. Spekülasyonların eksik olmadığı yapımla ilgili beklenen duyuru ise kısa süre önce geldi.

Aynı zamanda GTA serisinin de geliştiricisi olan Rockstar, merakla beklenen oyun Red Dead Redemption 2’yi duyurdu. Ancak büyük bir sürprizle birlikte.

İlk oyunun 6 sene önce çıktığı Red Dead’in ikincisinin sadece konsollar için geleceği açıklandı. PC oyuncuları adeta deliye döndü! İlk oyun da PC için çıkmamış ve büyük tepki çekmişti. GTA V ile PC tarafında büyük başarı yakalayan Rockstar’ın oyun meraklılarını dikkate almadığı konuşuluyor ve geliştirici şirket, bu konuda yoğun şekilde eleştiri almaya devam edecek gibi görünüyor.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir