Gündem

Resmileşti: Nokia telefonlar geliyor!

By

on

Nokia CEO’sunun MWC 2017’de sahneye yeni akıllı telefonlarla çıkacağı kesinleşti. İşte detaylar…

 Nokia adına yılan hikayesine dönen ‘yeni mobil cihazlar’ konusu, 2016 için hayal kırıklığı yaratsa da en azından yıl sonu ve 2017 itibarıyla tablo değişecek gibi görünüyor.

Kısa süre önce CEO’nun MWC 2017 kapsamında konuşma yaparak yeni ürünler ve Nokia’nın gelecek planlarından bahsedeceği duyurulmuştu. Takibinde konuyla ilgili oldukça önemli bir isimden de net ifadeler geldi.

Microsoft Asya-Pasifik Bölgesi’nin başındaki isim James Rutherfoord, Nokia’nın sonraki yıllarda yeni modellerle geleceğine işaret etti. Üstelik sayı vererek…

Nokia bombardımana mı hazırlanıyor?

Bu sene sonuna kadar 2 yeni Nokia modelinin lanse edileceği, ardından 2017 ikinci çeyreği öncesinde de 2 modelin daha duyurulacağını belirten Rutherfoord, böylelikle 4 modelin geleceğini belirtmiş oldu. Bu cihazların hepsinin Android işletim sistemine sahip olmasının beklenmediğini de belirtelim.

Uzun bir aradan sonra Nokia markası altında Windows 10’lu yeni akıllı telefonlar da lanse edilebilir. Sürprizlere açık aylar söz konusu…

Öte yandan Nokia’nın tablet de duyurabileceği kaydediliyor. Son olarak sonraki yılın en önemli teknoloji fuarlarından biri olan MWC 2017, İspanya’nın Barselona şehrinde Mart-2017’de düzenlenecek. Gelişmelerin merakla beklendiğini belirtelim.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir