Gündem

PlayStation 4 Neo ne zaman çıkacak?

By

on

Sızdırılan bir habere göre PlayStation 4 Neo için tanıtım vakti çok yakın.

Sony’nin bir süredir üzerinde çalıştığı güncellenmiş PlayStation konsolu, PS4 Neo’nun ne zaman çıkacağı oyunseverler arasında büyük bir merak konusu olmuş durumda. Microsoft’un XboxOne S’i geçtiğimiz günlerde satışa sunması ile birlikte Sony’nin çok fazla gecikmemesi gerekiyor.

Bir Fransız oyun sitesi olan GameBlog bir haberinde, kendi güvenilir kaynaklarından aldığı bilgiye göre PS4 Neo’unun 7 Eylül tarihinde New York’ta düzenlenecek bir etkinlik ile tanıtılacağını duyurdu.

Geçmişte verdiği benzer haberler nedeniyle güvenilir olarak kabul edilen GameBlog’un bu haberi, daha önce The Wall Street Journal’da çıkan bir haberde de PS4 Neo’nun Eylül ayında tanıtılacağına yönelik bilgi ile uyumlu görünüyor.

PS4 Neo sanal gerçeklik ve 4K çözünürlükte oyunlar için yapılan bir güncelleme olarak değerlendiriliyor. Bundan böyle piyasaya sürülecek PlayStation oyunları ise her iki konsol ile de uyumlu olacak.

Heyecan dorukta ancak bu haberin doğru olup olmadığını görmek için çok fazla da beklememize gerek kalmadı. Bir ay içerisinde gerçek ortaya çıkacak.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir