Gündem

Nvidia Fallout 4 için mod geliştirdi

By

on

Oyun modlarına sunduğu destekle bilinen Nvidia, bu kez Fallout 4 için Vault 1080 adında bir modu bizzat yayınladı.

Ünlü aksiyon RPG oyunu Fallout 4 için bir saate yakın yeni bir oynanış ekleyen ücretsiz Vault 1080 modu, oyuncuları adı geçen sığınağı (Vault) bulmak için uğursuz bir kilisenin derinliklerine yönlendiriyor. Nvidia‘nın açıklamasına göre Vault 1080, oyunda bulunan diğer sığınaklara denk boyutlara sahip ve içinde hayatı yalanlar üzerine kurulu akli dengesi bozuk bir topluluk bulunuyor.

Modu Nvidia’ya bağlı Lightspeed stüdyoları geliştirmiş bulunuyor. Bu ekip daha önce klasik PC oyunlarını Nvidia’nın Shield TV konsoluna uygun şekilde yeniden tasarlamak için bir araya gelmişti. Bethesda’nın ana oyun Fallout 4’te de kullandığı Nvidia GameWorks desteğini derinleştiren modda, özellikle aydınlatma efektleri dikkat çekiyor.

Nvidia’nın HBAO+ ambiyans perdeleme teknolojisi sayesinde Vault 1080’in gölgelendirme kalitesi yükselirken, Nvidia FleX ile silah yığınları iyileştiriliyor.

2 Eylül’de (bugün) başlayan PAX Prime etkinliğinde oyuncularla buluşan Vault 1080 modunu Fallout 4 oyuncuları bu linkten indirebilecek.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir