Gündem

Nokia’sız ilk Lumia geliyor

By

on

Microsoft, Nokia blogunda paylaştığı bir resim ile 11 Kasım’da yeni bir Lumia telefon tanıtacağını duyurdu. #MoreLumia etiketiyle paylaşılan bu fotoğraf, şirketin Nokia imzası taşımayan ilk Nokia telefonu olacak.

Paylaşılan resimden herhangi bir bilgi almak ise pek mümkün değil. Telefonun yalnızca ön tarafından kamera da barındıran bir köşeyi görebiliyoruz. Telefonun öne çıkarılmak istenen noktalarından biri de bu kameranın yeri olur mu henüz bilemiyoruz ancak fotoğrafın tamamen merak uyandırmak için paylaşıldığı aşikar. Şimdilik sadece 11 Kasım’da Microsoft’un Nokia adı taşımayacak ilk Lumia telefonunu tanıtacağını biliyoruz.

Telefon hakkında ise farklı dedikodular dolaşıyor. Dört gün önce Çin’deki TENAA sertifika başvurusu tamamlanan Lumia RM-1090 isminde bir telefon bulunuyor. Giriş seviyesi bu telefona 5 inç QHD ekrana sahip ve çift SIM kart desteği sunuyor. LTE desteği göremediğimiz telefonun 11 Kasım’da karşımıza çıkacak olan ile aynı olup olmadığını ise zaman gösterecek. Nokia adını taşımayacak ilk Lumia telefonu sabırsızlıkla bekliyoruz.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir