Gündem

Nokia Lumia 520 için Windows Phone 8.1 yayınlandı

By

on

Nokia tarafından üretilmiş olan ve en çok satılan Windows Phone ünvanına sahip akıllı telefon Lumia 520 bugün Windows Phone işletim sisteminin en güncel olan güncellemesi Windows Phone 8.1 güncellemesini aldı.

Windows Phone 8.1 güncellemesiyle beraber adeta sistemi baştan aşağı yeniden yaratan Microsoft güncellemesinin yanı sıra Nokia tarafından yayınlanmış olan Lumia Cyan güncellemesi de Lumia 520 için kamera yönünden bazı güncellemeleri beraberinde getiriyor.

Windows Phone 8.1 güncellemesiyle beraber bildirim çubuğu, VPN ayarları, 3 boy kutucuk seçeneği, yeni kilit ekranları (şuan için uygulama ile yapılabiliyor), hızlı ayarlar, yeni mesaj silme seçenekleri, arama bölümünde değişiklikler, canlı kutucuk ekranına duvar kağıdı seçebilme, uygulamaları hafıza kartına kurabilme gibi özelliklere kavuşuyor.

Lumia Cyan güncellemesi ile beraber de sistemsel olarak herhangi bir yenilik veya herhangi bir düzeltme içermezken sistemin optimizasyonları ve kamera yönünden geliştirmeler getirdiği biliniyor.

Dilerseniz güncellemeyi telefonunuzun ayarlar menüsünden telefon güncelleme diyerek yapabilirsiniz.

 

Recommended for you

0 Comments

 1. hsyn

  Ağustos 17, 2014 at 11:39 am

  güncelleme kontrol ettim daha gelmemiş.

 2. ysf

  Ağustos 18, 2014 at 3:11 pm

  1320 için ne zaman gelecek

 3. asl

  Eylül 14, 2014 at 9:18 am

  Ben telefonumda güncellemeyi yapamadım sürekli aynı şeyi yapıp duruyor ama arkadaşımda oldu ben kendiminkini nasıl güncelleyeceğim

 4. mahrem

  Ağustos 11, 2015 at 1:36 pm

  lumıa 520 telefonum var 06 08 2015 de yolanan son güncelleme de telefonum çokmuş durumda tamda garantstinin bitiği güne denk gelmesi beni şaşirti benım hukuki bır hakkım varmıdır varsa avukat araciğila hakkımı aramak istyorum çünkü önemli bilgilerimde için bulunmaktay di

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir