Gündem

LG’den Android Lollipop’lu yeni telefon

By

on

LG adına oldukça yoğun bir hafta sonunu geride bıraktık. Koreli dev üreticinin amiral gemisi telefonu G3 için önce Android 5.0 Lollipop ROM’u sızarken, ardından telefona gelecek güncelleme için resmi bir bildiri yayınlandı. Sızan son benchmark testinde de, LG’nin Android 5.0 Lollipop ile çalışan yeni bir telefonu denediği görüldü.

LG H440 isimli cihaz için HTML5Test web sitesinde bir sonuç yayınlandı. Chrome’un son sürümü için HTML5 bazında oldukça müthiş bir sonuç almasına rağmen telefonu haber yapan aldığı sonuç olmadı. Siteden paylaşılan ekran görüntüsünde, telefona dair farklı bilgilere de yer verildi.

lg h440

Resimde görülen model olan H440n, cihazın Avrupa modelini gösteriyor. LG’nin daha önce duyulmayan yeni H serisi telefonları, ilk olarak ABD ve Avrupa’da satışa çıkacak. H441 ve 443 model numaraları da ABD’De T-Mobile ve AT&T tarafından satılacak. 720p çözünülükte ekrana sahip olacak telefon için şimdilik üst seviye mi yoksa orta sınıfa mı hitap edecek söyleyemiyoruz ancak günümüz amiral gemisi telefonlar düşünüldüğünde 720p nin düşük bir çözünürlük olduğunu belirtebiliriz. 2015’in başlarında resmen duyurulması beklenen H serisi için şimdiden ciddi miktarda merak oluşmuş durumda.

Recommended for you

0 Comments

  1. tarık

    Kasım 10, 2014 at 6:03 pm

    Bu sayede otomatik olarak toplanan kalp ritmi bilgileri ve adım sayıları, saatle eşitlenebilecek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir