Gündem

LG G4 Stylus ve G4c modelleri tanıtıldı

By

on

Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticileri, her yıl amiral gemisi modellerini çıkardıktan sonra orta segmentte de aynı deneyimi yaratmak için çok çeşitli cihazlar çıkarıyor. Geçtiğimiz seneyle benzer şekilde, LG de yeni amiral gemisi G4’ün tasarımına sahip yeni modelleri G4 Stylus ve G4c ile bu düzeni devam ettirdi. G4 Stylus, Güney Kore ve Kuzey Amerika’da G Stylo adıyla daha önce tanıtılmış olmasına rağmen, G4c tamamen yeni ve amiral gemisi telefonun mini bir versiyonu gibi görünüyor.

LG G4 Stylus, 1 GB RAM’in yanında, 1.2 GHz dört çekirdekli CPU ve 4G LTE desteğine sahip bir model ile 1.4 GHz altı çekirdekli CPU ve 3G bağlantı desteğine sahip bir model olarak iki farklı seçenekle satılacak. 5.7 inçlik büyük ekranında 720p çözünürlük destekleyen telefonun LTE modelinde 13 MP, 3G modelinde ise 8 MP kamera bulunuyor. Telefonun ön kamerası 5 MP çözünürlüğe destekliyor. Cihaz 9.6 mm kalınlığında, 163 gram ağırlığında ve 3000 mAh da çıkarılabilir bataryaya sahip.

lg g4c

LG G4c ise 1.2 GHz dört çekirdekli işlemciye ve 1 GB RAM’e sahip. Telefonun 5 inçlik ekranı da büyük kardeşiyle aynı şekilde 720p çözünürlük destekliyor. 8 MP arka, 5 MP ön kameraya sahip olan telefon 10.2 mm kalınlığında, 136 gram ağırlığında ve 2540 mAh çıkarılabilir bataryası bulunuyor. İki telefon da Android 5.0 Lollipop üzerinde LG UX 4.0 arayüzü ile çalışıyor.

Şu an için yeni modellerin Türkiye’de ne zaman ve ne kadarlık bir fiyat etiketiyle çıkacağına dair herhangi bir bilgi bulunmuyor. Ancak tahminlerimize göre G4 Stlus 1000 TL’nin biraz üzerinde olurken, G4c de biraz altında bir fiyat etiketine sahip olacak.

Recommended for you

0 Comments

  1. cevat

    Mayıs 23, 2015 at 10:39 pm

    LG değilmi yanından gecmem sattıkları mala sahip çıkmıyor lar altunizadede servis tam bir hırsız bir tlf duvarında parçalamak zorunda kaldım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir