Gündem

LG G3 Phablet görüntüleri yanlışlıkla sızdı

By

on

LG’nin kendi hazırladığı bir afişin sızması ile anlaşıldı ki LG’nin bir sonraki akıllı telefonu stylus kalem ile gelecek olan büyük ekranları bir G3 olacak. Ekran görüntüsü ile defa Asya pazarı için piyasaya sunulan G3 Beat için hazırlanmış olan bir videonun sonunda göründü.

Video içerisinde tüm G3 ailesinin teknik özellikleri yazmıyor. Ancak şu anda piyasada bulunan G3’den bir hayli büyük görünürken aynı zamanda yanındaki stylus kalem dikkati çekiyor.

LG halen tam olarak adım atmadığı Phablet pazarında geride kalmak istemiyor. Bu pazarda şu anda Samsung Galaxy Note serisi liderliğini korumaya devam ediyor. Üstelik Android pazarında birbiri ardında kalemle not almaya uygun uygulamalar çıkıyor. Eylül ayında gelmesi beklenen Galaxy Note 4’den hemen sonra da LG’nin yeni Phablet ürününü duyurması büyük bir olasılık.

Bu arada videonun sonundaki görselin sızdırılmış olması LG için çok büyük sorun teşkil etmiyor olsa gerek. Çünkü LG’nin resmi YouTube hesabından halen ilgili videoya ulaşmak ve LG G3 Phablet’i görmek mümkün.

[Galaxy Note 4 hakkında herşey]

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir