Gündem

LG G3, Avrupa’da Android Lollipop’a kavuşuyor

By

on

Daha önce sızan bilgiler, yapılan açıklamalar ve duyurular, LG’nin yıl bitmeden amiral gemisi telefonu G3 için Android 5.0 Lollipop güncellemesini tamamlayacağına yönelikti. İlk olarak Güney Kore’de başlayan güncelleme, ardından Polonya’da devam etmiş, iki gün kadar önce de LG G3, Birleşik Krallık kapılarına dayanmıştı. Son bilgilere göre de LG G3 için Android Lollipop güncellemesi bu hafta içerisinde diğer Avrupa ülkelerine de gönderilecek.

Güncelleme, kablosuz teknolojilerle telefonlara ulaştırıldığı için, henüz tüm cihazlara yayılmış değil. Kullanıcıların çıkış tarihinden itibaren birkaç gün beklemesi gerekebiliyor. LG G3 için Android 5.0 Lollipop’un bu kadar hızlı bir şekilde yayılması ve Avrupa’dan başlaması, telefonun çok sayıda kullanıcısı olan Türkiye için de umutların yeşermesine sebep olmadı değil.

Şu an için Almanya, Avusturya, Baltık Ülkeleri, Belçika, Birleşik Krallık Hırvatistan, İspanya, İtalya, Macaristan, Portekiz ve Romanya’daki LG G3 sahiplerinin kısa zaman içerisinde Andorid 5.0 Lollipop’a kavuşacaklar. Umuyoruz LG süreci hızlandırır ve sözünü tutma yolunda attığı adımları biraz da Türkiye’ye doğru çevirir.

Recommended for you

2 Comments

  1. ismail

    Aralık 17, 2014 at 4:24 pm

    LG G3 için Android Lollipop güncellemesi bu hafta içerisinde diğer Avrupa ülkelerine de gönderilecek.

  2. faruk

    Aralık 17, 2014 at 4:43 pm

    Türkiye için de umutların yeşermesine sebep olmadı değil.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir